גנן בבני ציון – מיהו הגנן הנכון עבורכם?

גנן בבני ציון

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גנן בבני ציון, גנן בשפיים וגנן בארסוף – אלו הם החיפושים השכיחים ביותר באזור זה וכל זאת במטרה למצוא את הגנן המתאים ביותר לביצוע הפרויקט הנדרש בגינה שלכם. גינות שונות דורשות פרויקטים שונים ושדות התמחות שונים במטרה לעשות את העבודה הטובה ביותר.

הדבר הפשוט ביותר לעשות הוא לדפדף במגזינים או באתרים של עיצוב הגינה, לצפות בגינות מרהיבות ולאכול את הלב שהגינה שלכם לא נראית כך. כדי שהגינה שלכם תהייה גן עדן ירוק, עליכם לנקוט פעולה וגם אם לא אתם בעצמכם תשנו את הגינה שלכם – אתם אלו שתמצאו את הגנן שיעשה זאת עבורכם.

כאן מגיעה השאלה הקשה – מיהו הגנן הנכון עבורכם? שאלה זו נשאלת המון בקרב אנשים המחפשים גנן מקצועי שיעיר לחיים את החזון שלכם. הנה מדריך קצר לבחירת הגנן הנכון עבורכם ועבור הגינה שלכם.

דרכי מציאת גנן בבני ציון

דרך ראשונה

למצוא גנן זו לא עבודה פשוטה ויש לבצע מחקר מעמיק על כל הגננים העובדים בסביבתכם כדי למצוא את האחד הנכון עבורכם, זה שיעשה את העבודה הטובה ביותר. כדי למצוא גנן לגינה שלכם, עליכם לחפש היטב באינטרנט אחר הגננים המומלצים בסביבתכם ולבחון היטב את האתר של כל גנן וגנן.

באתרו של הגנן, חשוב שתחפשו אחר מספר דברים: הראשון הוא תיק העבודות שלו שבו תוכלו לצפות בפרויקטים דומים שביצע אותו גנן. בכך, אתם בעצם מקבלים אינדיקציה לעבודתו של הגנן ואתם יכולים לקבל תמונה רחבה לגבי איך תיראה הגינה שלכם בסופו של הפרויקט.

הדבר הבא שעליכם לחפש באתרו של הגנן הם תחומי ההתמחויות של הגנן. אם למשל אתם זקוקים לדשא סינטטי, אתם צריכים לבחור גנן שמתמחה בהתקנת דשא סינטטי. אתם צריכים לבחור גנן שביצע התקנה כזו מספר פעמים, שיש לו את הכלים המתאימים לביצוע העבודה ויכול לספק לכם את החומרים הנחוצים. לכל גנן יש תחום התמחות שונה (יכול להיות שגנן אחד יחזיק בכמה תחומי התמחות) ולכן חשוב לבחור את הגנן המתמחה בסוג הפרויקט הנדרש לכם.

דרך שנייה

הדרך הראשונה היא הדרך המודרנית ואולי הפשוטה ביותר אך ישנה עוד דרך למציאת גנן בבני ציון. היא אומנם מעט מסובכת יותר ודורשת מכם עבודה מעט יותר קשה אך באמצעותה תוכלו לקבל אינדיקציה מעולה על איכות עבודתו של הגנן.

הדרך דוגלת בשיטה הבאה: צאו מהבית ועשו סיבוב קצר בשכונה שלכם, הציצו בגינות של השכנים ואף בקשו להיכנס פנימה להסתכל ואם מצאתם גינה שעיצובה מוצא חן בעיניכם – שאלו את בעל הגינה מיהו הגנן שביצע להם את העבודה. בקשו את פרטי הקשר של אותו גנן, שאלו את השכן איך הייתה העבודה עם אותו גנן, איך העבודה התבצעה, מחיר וכל שאלה אחרת שתרצו לקבל עליה תשובה.

שיטה זו היא מצוינת כיוון שאתם מקבלים חוות דעת ממקור ראשון על גנן בבני ציון ויכולים לראות במו עיניכם את טיב עבודתו ולא דרך מסך המחשב.

שאלות שחשוב לשאול

לאחר שצמצמתם את המבחר הרחב ל3-4 גננים מומלצים ואיכותיים, ישנן מספר שאלות שעליכם לשאול את הגנן הפוטנציאלי שלכם – חלקן כלליות יותר וחלקן ספציפיות לפרויקט הייחודי שלכם.

באיזו תדירות תטפל בגינה?

יש לך המלצות לטיפול בגינה?

כמה יעלה השירות?

אילו חומרים אתה מספק?

אילו חומרים אני צריך לספק?

האם אתה אחראי גם לפינוי פסולת?

אלו הן שאלות כלליות שכדאי ואף כמעט חובה לשאול את הגנן הפוטנציאלי שלכם וזאת במטרה לקבל תמונה בהירה יותר לגבי השירות המוצע לכם ולגבי איך תיראה העבודה שלו בגינה.

גנן בבני ציון
שאלו את השאלות החשובות

השלב הבא

השלב הבא הוא לבחור את הגנן שהכי התרשמתם ממנו וזה שאתם מאמינים שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, לאחר שהוא מגיע בפעם הראשונה להתרשמות מהגינה ולבחון מהי הדרך הטובה ביותר לביצוע העבודה, עליכם לבנות איתו תוכנית עבודה מסודרת.

בתוכנית עבודה זו, אתם מקבלים תכנון של איך תיראה הגינה בצורתה הסופית והסבר איך הגנן מתכוון להגיע ליעד הסופי. בשלב זה עליכם להיות ערניים ולראות האם הוא הצליח לתפוס את החזון שלכם ולהביא אותו אל תוכנית העבודה. לאחר שאתם מאשרים את תוכנית העבודה, הגנן יכול לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב – לגנן.

גנן בבני ציון – אנשי האדמה

כשיש צורך בפרויקט חדש בגינה שלכם, אתם רוצים לבחור את הטובים ביותר, אלו שמתמחים במגוון רחב של תחומי גינון כדי לספק לכם את העבודה הטובה ביותר. הגננים ואדריכלי הנוף של אנשי האדמה מתמחים בתחומי מגוונים כמו למשל גיזום וכריתת עצים, התקנה של דשא סינטטי, שיקום גינות והקמת גינות מאפס.

אדריכלי הנוף של אנשי האדמה ישבו איתכם על תוכנית עבודה מסודרת ויפרשו בפניכם את הדרך הנכונה ביותר להגעה אל היעד שלכם – גינה מרהיבה ויפיפייה. לאחר הכנת תוכנית העבודה, הגננים המנוסים שלנו יוציאו אותה אל הפועל בפשטות וביעילות כדי שאתם תוכלו להתרווח וליהנות מהגינה היפה שלכם בכל יום ויום.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: