גנן במרכז – 5 דרכים להקמת פינות ישיבה נהדרות

גנן במרכז

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גנן במרכז אחראי על מגוון רחב של דברים לאחר שאתם שוכרים את שירותיו – כיסוח דשא, השקיית הצמחייה, גיזום וכריתת עצים ועוד. עם כל זה, החלק המרכזי ביותר בגינה שלכם תהיה ככל הנראה פינת הישיבה המהממת שתוקם בה. במאמר זה, נציג בפניכם 5 דרכי יצירה של פינות ישיבה נהדרות.

בחירת גבולות

אזור הישיבה שלכם חייב להיות מקום מוגדר ומוגבל. הקירות, הם אלו שמגבילים אתכם בחלל הפנימי של הבית ואתם מחויבים לעבוד לפי המידות וחלוקת החלל. עניין זה גורם לכך שאתם הרבה יותר ממוקדים ומכווני מטרה כיוון שאתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים ומה מתאים במידותיו ובעיצובו לחלקו הפנימי של הבית.

לעומת זאת, הגינה היא המקום הפרוע, המקום בו אתם יכולים די להתפרע כיוון שהיא בעצם חדר אחד גדול. למרות זאת, חשוב שתיצרו ותקבעו גבולות מוגדרים לפינת הישיבה. הסיבה לכך היא שבעצם הצבת הגבולות אתם ממקדים את עצמכם ויכולים לבצע רכישות הצורה אפקטיבית יותר.

במידה ולא תקבעו גבולות מסודרים לפינת הישיבה, הדמיון שלכם יתקשה להתמקד וזה עלול להיות בעוכרכם. גבולות פינת הישיבה יכולות להיות מודרגות על ידי ריצוף, אדניות, צמחייה או כל דבר אחר. גנן במרכז בהחלט יכול להיות זה שיניח את הגבולות אותם קבעתם.

נקודות מוקד

נקודות מוקד הן חלק חשוב בכל גינה וכדאי מאוד לקחת אותן בחשבון כשמבצעים תכנון גינה בבית פרטי וזאת במטרה להכניס איזושהי תכלית נוספת לפינת הישיבה. את פינת הישיבה ניתן לתכנן סביב אותה נקודת מוקד או פשוט להכניסה אל פינת הישיבה שלכם.

נקודת מוקד יכולה להיות מגוון רחב של דברים כמו למשל עץ המספק צל, בור אש שיחמם את היושבים סביבו או בריכת נוי בקרבת פינת הישיבה. נקודת המוקד צריכה להיות מושכת אך כזו המשתלבת בפינת הישיבה בצורה טבעית ונכונה.

ריהוט

החלק המרכזי ביותר בכל פינת ישיבה הוא הריהוט כיוון שבלעדיו – פינת הישיבה לא קיימת. הריהוט צריך להתאים בעיצובו אל הגינה וגם מעט אל פנים הבית וזאת במטרה לייצר זרימה טבעית בין פנים הבית והגינה.

פינות אירוח וישיבה איכותיות ונוחות יהפכו את הגינה שלכם למזמינה וכזו שלא תרצו לעזוב. הריהוט הנכון יכול בקלות להפוך את פינת הישיבה שבגינה אל פינת הישיבה המרכזית בבית, זו שאתם מבלים בה זמן איכות משפחתי וגם מבלים עם חברים.

גנן במרכז

זרימה

הבטחת זרימה טבעית בחלל תורמת לכך שהכל ילך חלק. הכוונה היא שבאמצעות עיצוב נכון המאפשר זרימה טבעית, אין שום אלמנט שפוגע בתנועה החלקה שצריכה להיות בין פנים הבית, אל פינת הישיבה החיצונית והמשך אל הגינה.

כמו כן, אחד הדברים העוזרים לזרימה הוא הנוף. במידה ויש לכם נוף מהגינה, רצוי למקם את פינת הישיבה אל מול הנוף המדהים הנשקף לכם במטרה ליהנות ממנו. במידה ואין לכם נוף – כדאי שתסתכלו שוב על הגינה שלכם. אם היא לא מספקת לכם נוף כפי שהייתם רוצים, תמיד אפשר לשכור את שירותיו של גנן במרכז שיבצע עבורכם תהליך של עיצוב גינה והקמת גינות.

פינישים אחרונים

עוד כמה נגיעות אחרונות ויש לכם פינת ישיבה מהממת שתהנו ממנה במשך זמן רב. האמת היא, שכאן האחריות היא כל כולה שלכם וטעם אישי נכנס למשחק.

הפינישים האחרונים כוללים רכישה של כריות נוי ואקססוריז נוספים לפינת הישיבה שלכם. האקססוריז יכולים לכלול עוד כמה אדניות קטנות שיקשטו את פינת הישיבה, תאורה מרגיעה ומזמינה, חפצי אומנות קטנים שיוסיפו לפינת הישיבה עוד ממד שלא היה בה עד כה.

לאחר הנחת הפינישים האחרונים, אתם יכולים להיזרק בפינת הישיבה החדשה שלכם ולהתרווח בנינוחות וליהנות מהגינה שלכם.

גנן במרכז – אנשי האדמה

פינת הישיבה החדשה והמהממת שלכם חייבת לצפות על גינה יפה ומטופחת מכיוון שבמידה והגינה שלכם תהייה מוזנחת, הקונטרסט בין פינת הישיבה היפה לגינה הלא מזמינה, יהדהד חזק מאוד בעיניהם של האורחים שלכם ואנו בטוחים שגם לכם זה לא יהיה נעים.

גנן במרכז יכול בעבודה איכותית ומדויקת להפוך את הגינה שלכם לכזו הראויה להוות נוף לפינת הישיבה החדשה שלכם. אנשי האדמה מספקים שירותי גינון ועיצוב גינה ברמה הגבוהה ביותר כך שהגינה שלכם תאפיל על כל החלומות הכי וורודים שלכם.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם אנשי האדמה ותנו לפינת הישיבה שלכם, וחשוב מכך – לכם את גינת החלומות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: