גנן בשפיים – טיפים לבחירת הגנן הנכון

גנן בשפיים

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גנן בשפיים הוא בעל מקצוע נחוץ באזור זה בשל בתי המגורים הכוללים גינות פרטיות ובמידה ואינכם גננים חובבים שאוהבים לעבוד ולטפח את הגינה שלכם באופן עצמאי – אתם חייבים גנן בשפיים.

בעלי גינות חולמים ליצור בהן פיסות גן עדן קטנות ומוכנים לעשות הרבה כדי להשיג אותן – הם יחליפו דשא רגיל בדשא סינטטי, ישתלו פרחים, ישתמשו באלמנטים עיצוביים מיוחדים כדי להוסיף ממד שונה ומיוחד לגינה ועוד, מי מסוגל לעשות את כל הדברים הללו? גנן מקצועי.

גנן בשפיים צריך להיות בעל כישורים מסוימים וספציפיים, בעל תיק עבודות מסודר ויפה ואמין בצורה בלתי רגילה במטרה שאתם, בתור לקוחות, תבחרו בו ולא באחד ממתחריו. הסיבה לכל אלו היא שדרך בחירת גנן היא לא פשוטה ולעיתים אף קשה מאוד. במאמר זה, נציג בפניכם מספר טיפים לבחירה נכונה של גנן בשפיים.   

תחזוקה שוטפת ועיצוב הגינה

לגננים שונים יש התמחויות שונות – האחד מתמחה בהתקנת דשא סינטטי, השני מתמחה בגיזום והשלישי מומחה בבחירת הצמחים המתאימים ביותר לגינה שלכם אך ישנם שני דברים שכל גנן חייב להיות מומחה בהם – תחזוקה שוטפת ועיצוב הגינה.

תחזוקה שוטפת של הגינה כוללת כיסוח הדשא, גיזום העצים והצמחים, דישון והשקיה. עיצוב גינה כולל בחירת צמחים ושתילתם, בחירת אלמנטים עיצוביים וכדומה. שני כישורים אלו הם הבסיסיים ביותר לגנן בשפיים ובמידה והגנן אותו אתם בוחנים לא מחזיק בכישורים אלו – הוא לא הגנן הנכון עבורכם ועבור הגינה שלכם.

המלצות מהסביבה הקרובה

בני המשפחה, החברים והשכנים שלכם יכולים לספק לכם את ההמלצות הטובות ביותר לגנן בשפיים. השכנים שלכם מכירים את האזור, יודעים מי עובד בסביבה וככל הנראה גם מעסיקים גנן בעצם. החברים שלכם הגרים באזור יכולים גם כן להמליץ לכם על הגנן שאת שירותיו הם שוכרים ואותו דבר לגבי המשפחה שלכם.

היתרונות בקבלת המלצות מהסביבה הקרובה שלכם הם שאתם יכולים ממש לגשת ולראות במו עיניכם את עבודתו של הגנן וחוות הדעת שאתם שומעים הינה חוות דעת ממקור ראשון כך שאתם יודעים שאתם מקבלים דעה מהימנה ואותנטית.

בחינת תיק עבודות

בחינת תיק העבודות של גנן היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל אינדיקציה לגבי טיב העבודה של הגנן וכך תוכלו לקבל תמונה ברורה יותר לגבי איך הגינה שלכם תיראה. ברוב המקרים, תיק העבודות של הגנן יוצג לפי פרויקטים אותם ביצע הגנן. עליכם לחפש אחר פרויקט הדומה לזה שאתם רוצים לבצע בגינה שלכם.

גנן בשפיים
בחנו את תיק העבודות של הגנן

חיפוש באינטרנט

חיפוש באינטרנט יפרוש בפניכם עולם שלם של גננים באזורכם וכל שעליכם לעשות הוא לבחור. באתר האינטרנט של הגנן תוכלו למצוא רשימה של תחומים בהם הגנן מתמחה, תיק עבודות מסודר ותוכלו גם לקרוא על הגנן עצמו ועל שנות הניסיון שלו.

באתר האינטרנט של הגנן תוכלו גם למצוא ביקורות על עבודתו מלקוחות מרוצים. שימו לב שהביקורות שיופיעו באתר של הגנן יהיו תמיד ביקורות חיוביות ועליכם לחפש ביקורות על אותו הגנן גם מחוץ לאתר שלו כדי לקבל פרספקטיבה נכונה.

השוואת מחירים ושירותים

לאחר שבחנתם מספר מועמדים, עליכם לבחור 3-4 גננים שעוברים לשלב הסינון הסופי. בשלב זה, מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם כל אחד ואחד מהם ולשאול האם הם יכולים לספק את השירות לו אתם זקוקים. את השוואת השירותים ניתן לבצע על ידי צפייה בגלריות של כל אחד מהגננים הנמצאות באתר.

השוואה נוספת שעליכם לעשות היא השוואת מחירים. זהו לא משהו שיש צורך לפרט עליו יותר מדי – לכל גנן תעריך שונה לכל סוג של עבודה וביצוע מחקר והשוואה יעזרו לכם לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלכם.

גנן בשפיים – אנשי האדמה

אנשי האדמה מתמחים במגוון רחב של תחומי גינון כמו למשל שיקום גינות, הקמת גינות, גיזום וכריתת עצים, התקנת דשא סינטטי ועוד ועוד. באתר שלנו תוכלו למצוא תיק עבודות מהודר ומסודר המחולק לפי פרויקטים שביצענו למאות לקוחות מרוצים.

אנשי המקצוע המנוסים שלנו ישבו יחד איתכם ויבנו תוכנית מסודרת לגינה הייחודית שלכם כדי שתוכלו לקבל את פיסת גן העדן הקטנה שלכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: