גנן הוד השרון – האם הוא האדם הנכון לעבודה?

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גנן הוד השרון הוא ללא ספק בעל מקצוע מוכשר ומקצועי, כזה שחולש בעבודתו על מספר אלמנטים של גינון כמו למשל גיזום וכריתת עצים וכיסוח דשא, אך למרות זאת, יכול מאוד להיות שהוא לא האדם לו אתם והגינה שלכם זקוקים.

הסיבה לכך היא שלא כל גנן, לא משנה כמה מוכשר, מסוגל לעשות את מה שעליו אתם חולמים בלילות, בין אם מסיבה מקצועית או כל סיבה אחרת. אז האם גנן הוד השרון הוא האדם הנכון? בואו נבחן את הנושא.

בעל המקצוע לו אתם זקוקים

גנן הוא אומנם בעל מקצוע מנוסה ומוכשר אך האם יש לו את סט היכולות לו אתם זקוקים?

גנן עוסק בפעולות הגינון עצמן, מה שאומר שאם למשל אתם זקוקים אך ורק לגיזום – הוא האדם הנכון. לעומת זאת, אם אתם מתכננים מהפך אדיר בגינה וצריכים מישהו בעל חוש עיצובי שיציג לכם את החזון שלכם – אתם לא זקוקים לגנן אלא לאדריכל נוף.

אדריכל נוף ישב יחד איתכם במטרה להבין מהו החזון שלכם, יביע את דעתו ויציג בפניכם את האפשרויות העומדות בפניכם מבחינת תקציב, שטח הגינה, אישורי עירייה וכדומה, ויספק לכם תוכנית מסודרת להשלמת הפרויקט.

רק לאחר שאדריכל הנוף בנה את התוכנית והיא אושרה על ידכם, יכול גנן הוד השרון להשפיל שרוולים ולהתחיל את עבודתו שהיא להביא לחיים את תוכניתו של האדריכל. לכן, בדקו היטב האם בעל המקצוע לו אתם זקוקים הוא אדריכל נוף או גנן.

תחזוקת הגינה

לכל גינה מגיעה תחזוקה איכותית ושוטפת במטרה לשמור על הגינה ירוקה ומניבת פרי (אם יש לכם עצי פרי) ככל האפשר. לכן, הכוונה כאן היא לא האם אתם זקוקים לתחזוקת גינה אלא האם אתם זקוקים לגנן שיבצע את התחזוקה?

אם הגינה שלכם מתפקדת בצורה שוטפת – מערכת ההשקיה עובדת בצורה טובה ואוטומטית, העצים גזומים יפה וכל מה שנשאר היא תחזוקה קטנה, למה לא לחסוך את הכסף ולעשות זאת בעצמכם?

אם כל מה שאתם צריכים זה מישהו שיגרוף מעט את העלים שנשרו, יכסח את הדשא ויעקור מעט עשבים שוטים מפעם לפעם – חבל לשכור את שירותיו של גנן, אתם יכולים לעשות זאת באופן עצמאי, להכניס את תחזוקת הגינה כאחת מעבודות הבית ולבצע משמרות, או פשוט לתת את האחריות לאחד הילדים בתמורה לדמי כיס.

לוח זמנים

בסעיף זה אין שום ספק שאתם חייבים גנן הוד השרון כדי לסיים את הפרויקט, אך הכוונה שלנו כאן היא בחירת הגנן הנכון, זה שאתם מצליחים להתחבר אליו כאדם וכבעל מקצוע, אל עבודתו וגם כזה שיכול לעמוד בלוח הזמנים שהצבתם לפרויקט.

קביעת לוח זמנים קבוע ומסודר לפרויקט יכול לחסוך מכם הרבה מאוד כאב ראש ובלאגן. שיפוץ של הגינה מצריך כניסה ויציאה של אנשים, חומרים, ציוד וכדומה במשך זמן רב ואם הפרויקט גדול ומסובך, זה עשוי להימשך תקופה ארוכה. 

לכן, חשוב מאוד שתקבעו לוח זמנים הגיוני לפרויקט שלכם ותבחרו את הגנן המתאים ביותר שיכול לעמוד בלוח הזמנים שהצבתם.

טיפ – קחו מרווח בטחון ללוח הזמנים, עלולים לקרות דברים שהם לא בשליטתו של אף אחד שיעכבו אתכם מעט.

גנן בהוד השרון – אנשי האדמה

אנשי האדמה, חברת הגינון המקצועית והמנוסה, מציעה לכם מגוון רחב של שירותים – התקנת דשא סינטטי, עיצוב גינה והקמת גינות, גיזום וכריתת עצים ושיקום גינות.

החברה שלנו מורכבת מגננים מנוסים ומקצועיים, אדריכלי נוף יצירתיים וצוות מעולה שיהפוך את הגינה שלכם למיוחדת במינה, ממש כפי שתמיד חלמתם.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: