גנן לגינה – 3 דברים לשים אליהם לב טרם העסקת גנן

גנן לגינה

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גנן לגינה הוא בעל המקצוע שגורם לכך שהגינה שלכם נשארת מטופחת, יפה וכזו שכיף לצאת לבלות בה. הגינה שלכם היא הפינה הירוקה של הבית ולכן חשוב מאוד לשמור עליה כמה שאפשר כדי שתוכלו לבלות בה זמן רב.

למרות זאת, זו טעות גדולה לשכור את שירותיו של הגנן הראשון בו נתקלתם בגוגל ופשוט לסמוך על כך שהוא זה שיעשה את העבודה הטובה ביותר.

אז איך בוחרים גנן בצורה נכונה? הנה 3 דברים לשים אליהם לב טרם העסקת גנן לגינה.

להבין מה אתם רוצים

הגינה שלכם מסוגלת להפוך לכל דבר שרק תרצו ותחלמו עליו – גינת ירק מדהימה שבה תוכלו לגדל בעצמכם את הירקות והפירות אותם תאכלו או גינה מרהיבה עם בריכה שנראה כאילו הגיעה מריזורט יוקרתי.

לפני שאתם מתחילים להפוך את האדמה במטרה לעשות שיפוץ כולל בגינה שלכם – אתם צריכים להחליט מה בדיוק אתם רוצים שתהייה התוצאה הסופית ורק לאחר שתקבלו את ההחלטה החשובה הזו, תוכלו לבחור גנן לגינה שלכם בצורה מושכלת.

האם אתם צריכים שירות התקנת דשא סינטטי? האם אתם צריכים מישהו שיודע להתאים את הצמחייה הנכונה לגינה שלכם? גננים שונים מתמחים בתחומי גינון שונים ולכן חשוב מאוד לברר היטב מהם תחומי המומחיות של כל גנן וגנן.

רק לאחר שבחנתם את תחומי מומחיותם ואחריותם, אתם יכולים להתחיל ליצור קשר עם הגננים השונים במטרה להציג בפניהם את החזון שלכם ולשמוע על תוכנית העבודה שלהם כמו גם על מסגרת הזמן הצפויה וכמובן, המחיר.

גנן לגינה

גנן פרטי או חברת גינון?

גנן פרטי אומנם עשוי להיות בעל ידע רב אך בשל היותו בעל מקצוע בודד העובד לבד – מסגרת הזמן לסיום הפרויקט תהייה ארוכה הרבה יותר, בטח ובטח אם וכאשר יש לו עוד לקוחות. גנן פרטי במקרים רבים יספק לכם מחיר טוב יותר אך במקרים רבים עדיף לשלם עוד כמה שקלים כדי לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים.

חברת גינון לעומת זאת, מעסיקה מספר בעלי מקצוע הפרושים על הקשת הרחבה הנקראת גינון – גננים מיומנים, אדריכלי נוף מנוסים ועוד. חברת גינון מספקת לכם את חווית השירות הטובה ביותר, זמן עבודה קצר יותר ומחיר אטרקטיבי לפרויקטים שונים ומגוונים.

אנשי המקצוע השונים העובדים בחברת הגינון מספקים ידע נרחב בשלל תחומים ויכולים לעזור לכם להחיות את הגינה החלומית שלכם בקלות ובפשטות. אדריכלי נוף יעצבו את הגינה וידעו להתאים במדויק את הצמחייה אל האדמה, ידאגו להתאים אלמנטים ייחודיים ולנצל את שטח הגינה שלכם בצורה הטובה ביותר עבורכם. יחד עם זאת, הגננים המקצועיים יוציאו לפועל את התוכנית שבניתם יחד עם אדריכל הנוף ויביאו לחיים את גינת החלומות שלכם.

לכן, בבחירת גנן לגינה, אתם צריכים לקחת בחשבון מהי העבודה ורק לאחר מכן תוכלו לדעת האם גנן פרטי מספיק לכם או שאתם זקוקים לחברת גינון מקצועית ומנוסה כמו אנשי האדמה.

המלצות

לאחר שהחלטתם מה אתם רוצים לעשות בגינה ובחרתם בין גנן פרטי או חברת גינון ואתם חושבים שמצאתם גנן לגינה, יש עוד דבר אחר שצריך לבדוק טרם יצירת הקשר – המלצות.

המלצות על גנן לגינה ניתן למצוא באתר של הגנן יחד עם שלל תמונות של פרויקטים שאותו גנן ביצע, באתרי מדרג ופורומים שונים וכמובן – מפה לאוזן.

שאלו את בני המשפחה, החברים, השכנים והקולגות בעבודה האם הם מכירים גנן לגינה שיכול לבצע את העבודה הנחוצה. המלצות אלה הן האמינות ביותר כיוון שהן מגיעות מאנשים אותם אתם מכירים והם מספקים לכם חוות דעת על איכות עבודתו של הגנן, מחיר, הגינותו וכדומה.

צריכים גנן לגינה? בחרו באנשי האדמה

אנשי האדמה מתמחים בשלל תחומי גינון כמו למשל עיצוב גינה והקמת גינות, גיזום וכריתת עצים, שיקום גינות ועוד. אנשי המקצוע של אנשי האדמה הם בעלי ניסיון רב שנים המסוגלים להביא לחיים כל חזון וכל חלום שיש לכם לגינה שלכם.

לכן, אם אתם צריכים גנן לגינה – אתם צריכים את אנשי האדמה.

אנשי המקצוע שלנו ישבו יחד אתכם על החזון שלכם ויוודאו שכל פרט קטן יבוצע על הצד הטוב ביותר. אז אם אתם רוצים את גינת החלומות שלכם – צרו איתנו קשר עוד היום.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: