גננים מומלצים – כל מה שצריך לדעת טרם העסקת גנן

גננים מומלצים

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גננים מומלצים בדרך כלל הופכים כאלו בשל אמינותם, איכות עבודתם ואנושיותם ולא בכדי, אתם בתור בעלי גינות, מחפשים גננים מומלצים שיטפלו בגינה שלכם ויעירו אותה לחיים. גננים מקצועיים מציעים הרבה יותר מרק תחזוקה פשוטה (אך בהחלט חשובה) של הגינה הכוללת בעיקר כיסוח דשא, השקיית הצמחים וגיזום העצים מפעם לפעם. הגננים שאתם מחפשים יציעו הרבה יותר מכך.

שירותי גינון כוללים הרבה יותר מרק הדברים הבסיסיים עליהם חושבים כששוכרים את שירותיו של גנן מסוים אך עוד טרם העסקתו – ישנם מספר דברים שחשוב מאוד להכיר ולדעת.

מהי העבודה?

בואו נדבר ברצינות – במידה והעבודה הנחוצה בגינה שלכם היא בסיסית ביותר כמו למשל כיסוח הדשא, גריפת עלים והשקיית הצמחים, ואתם לא יכולים לבצע אותה באופן עצמאי מכל סיבה שהיא, חבל על הכסף שלכם בשכירת שירותיהם של גננים מקצועיים, הילד של השכנים יעשה את אותה העבודה במחיר הרבה יותר נמוך.

חברות גינון שבה תוכלו למצוא את אנשי המקצוע המנוסים והאיכותיים ביותר, מספקות שירותים מתקדמים יותר כמו למשל עיצוב גינה והקמת גינות, התקנת דשא סינטטי, גיזום עצים בגובה, שיקום גינות ועוד.

טרם העסקת גנן, חשוב שתבדקו ותחליטו מהי העבודה הנחוצה לכם ולפי זה תבחרו את הגנן המתאים ביותר עבורכם – בין אם הוא אחד מבין רבבות של גננים מומלצים ובין אם זה הבן של השכנים.

גננים מומלצים

איתור גננים מומלצים באזורכם

עניין נוסף שחשוב לדעת הוא איך למצוא גננים מומלצים באזורכם וזאת כיוון שכמעט תמיד עדיף לשכור את שירותיו של מישהו הנמצא בסביבה וחשוב עוד יותר – מכיר אותה.

איתור גננים מומלצים באזורכם היא לא משימה קשה כמו שרבים חושבים וישנן שתי דרכים מרכזיות לעשות זאת: הראשונה, חיפוש פשוט בגוגל. אם למשל אתם גרים בהרצליה פיתוח, פשוט חפשו גננים בהרצליה פיתוח וייפרשו בפניכם המון אפשרויות בחירה. חשוב להיכנס את האתר של הגנן במטרה לראות את עבודותיו ועוד פרטים חשובים כמו למשל תחומי התמחות של הגנן.

הדרך השנייה היא הדרך של פעם – בקשו מבני משפחה, חברים והשכנים המלצות לגננים מומלצים שהם מכירים. כמו כן, אתם יכולים לגשת אל בתים באזור שיש להם גינה מטופחת שמוצאת חן בעינכם ולנסות ולבקש מבעלי הגינה את מספרו של הגנן שביצע להם את העבודה.

גנן פרטי או חברת גינון?

ההבדל בין גנן פרטי לחברת גינון הוא אדיר. גנן פרטי בדרך כלל מגיע לבד וגם עושה את כל העבודה לבד ובשל כך זמן העבודה הוא כמעט תמיד ארוך יותר. לעומת זאת, חברת גינון תספק לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר, תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמהירות הרבה ביותר.

עם זאת, מהות העבודה יכולה לעזור לכם להחליט אתם זקוקים לשירותיו של גנן פרטי או לשירותה של חברת גינון – במידה והעבודה לה אתם זקוקים היא בסיסית והחלטתם נגד שכירת שירותיו של בן השכנים, גנן פרטי יעשה עבודה טובה ומספקת עבור הגינה שלכם אך אם הגינה שלכם צריכה מייקאובר רציני – אתם חייבים לשכור את שירותיה של חברת גינון.

חברת גינון מכילה בתוכה לא רק גננים מקצועיים ומצוינים אלא גם אנשי מקצוע הנמצאים על כל נקודותיה של הקשת הרחבה הנקראת גינון. חלק מאנשי המקצוע הללו הם אדריכלי נוף והם האחראיים על הגשמת חלומותיכם הוורודים ביותר עבור הגינה שלכם.

אדריכלי נוף הם בעלי הידע והניסיון שיכולים לסגנן ולעצב את הגינה שלכם כדי שתתאים לחזון הנמצא אצלכם בראש. הם אלו שיתאימו את הצמחייה הנכונה, את האלמנטים העיצוביים הנכונים ואת הזרימה הכללית הטובה והמתאימה ביותר.

לאחר שאדריכלי הנוף עיצבו את גינת החלומות שלכם, מגיע תורם של הגננים המצוינים של חברת הגינון והם אלו שמוציאים לפועל את תוכניתו של האדריכל ואלו שיגרמו לגינה שלכם להפוך מעוד גינה ביתית לגינה חלומית.

גננים מומלצים תמצאו באנשי האדמה

גננים מומלצים הם גננים איכותיים ומקצועיים ואצלנו יש כאלו בשפע. אם אתם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר – אתם צריכים את אנשי האדמה.

אצלנו תוכלו למצוא את אדריכלי הנוף היצירתיים ביותר שיהפכו את החזון שלכם לטוב יותר ממה שדמיינתם בראשכם ואת הגננים המנוסים והמקצועיים ביותר שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר ובמקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

אז אם אתם זקוקים לכמה גננים מומלצים ולא רק לאחד – צרו קשר עם אנשי האדמה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: