עיצוב גינה בקיסריה – ביצוע ותכנון הם המפתחות להצלחה

עיצוב גינה בקיסריה

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עיצוב גינה בקיסריה מתבצע באותו תהליך כמו עיצוב גינה יוקרתית אך ישנו צורך לבצע כמה שינויים קטנים. קיסריה נהנית מבריזה נהדרת המגיעה מן הים שנמצא ממש בקרבת העיר, אך בריזה זו מביאה איתה גם מלחים שעשויים לפגוע בהתפתחות הצמחים בגינה שלכם.

תכנון העיצוב של הגינה ולאחר מכן הוצאה נכונה לפועל של אותו תכנון, הם המפתחות המרכזיים לעיצוב גינה בקיסריה. במאמר הבא, נסביר איך לעשות זאת בצורה נכונה כך שתוכלו ליהנות מהגינה שלכם לאורך זמן רב.

עיצוב גינה בקיסריה – שלב התכנון

לפני שבכלל מתחילים לעבוד, יש להחליט על הפריטים שיעטרו את הגינה שלכם. חשוב להחליט על פרחים, עצים, אלמנטים עיצוביים, מיקומם של אותם פריטים ועוד.

כדי לעשות זאת, חשוב לקחת בחשבון שבקיסריה הנמצאת בקו ראשון לים, פחות מומלץ להשתמש בצמחייה שעלולה להיפגע מהדברים הנלווים לכך כמו למשל הבריזה המלוחה שהזכרנו בפתיחה. לכן, כשאתם מתכננים את הגינה שלכם יש לקחת עובדה זו בחשבון ולבחור בצמחים ועצים שיצמחו ויפרחו למרות הרוח הימית.

כמו כן, במידה והגינה שלכם צופה אל הים, אתם ודאי רוצים לשמר את הנוף המדהים שנפרש לפניכם ולכן רצוי לתכנן את מיקומם של העצים והצמחים כך שלא יחסמו את הנוף אך עדיין ימשכו את העין, יספקו צל ואולי אף יניבו פרי.

עיצוב גינה בקיסריה

עיצוב גינה בקיסריה – שלב הביצוע

כשיוצאים לדרך עם עיצוב הגינה, יש לשים לב שמבצעים אותו בדיוק כפי שתוכנן בשלב ההתחלתי ולא סוטים ממנו אפילו לא לרגע. לא לשווא הקדשתם מזמנכם וישבתם עם בעלי המקצוע ופרסתם בפניהם את החזון לגינה שלכם.

עכשיו, הגיע הזמן של אנשי המקצוע להפעיל את קסמיהם. הגננים ואדריכלי הנוף ידעו להוציא לפועל את התכנון בצורה הטובה ביותר שבעזרתה גן נוי יהפוך לגינה יפיפייה ומרהיבה בעלת עצי פרי, צמחייה צבעונית ודשא עשיר ומטופח וכל זאת מבלי לפגוע בנוף הנשקף מהגינה.

חוץ מהצמחייה והעצים, גם האדמה שלכם צריכה שיקדישו לה תשומת לב ואהבה ולכן חשוב מאוד לספק לה את החומרים להם היא זקוקה. אנשי המקצוע שלנו משתמשים בטכנולוגיות הדישון המתקדמות ביותר כך שהאדמה שלכם תישאר פורייה.

עיצוב גינה בקיסריה

על אותו העיקרון בדיוק עובדים גם אלמנטים עיצוביים של מים. טכנולוגיות שאיבת המים הן די פשוטות אך כאלה שיש להתקין בצורה מדויקת מכיוון שבמידה והם לא יותקנו כשורה, בריכת הנוי או מפל המים שלכם פשוט לא יעבדו כמו שצריך.

כמובן שתרצו לשמור על הצמחייה שלכם חיה ככל האפשר וכדי לעשות זאת, יש להשתמש בטכנולוגיות השקיה. טכנולוגיות אלה יכולות להיות פשוטות ומוכרות כמו טפטפות רגילות שעושות עבודתן נאמנה או שהן יכולות להיות מעט מסובכות יותר עם שעון השקיה שיפעיל דרכי השקיה תת קרקעיות.

למרות כל אלה, עדיין ישנם דברים שתצטרכו לעשות בעצמכם. העץ שלכם ישיר עלים בסתיו ויש לגרוף אותם כדי לשמור על הגינה אסטטית. בנוסף, עצים גם זקוקים למים ולעיתים, טכנולוגיות ההשקיה שבדרך כלל מותאמות לפרחים וצמחייה קטנה, לא יספקו לעץ את המים להם הוא זקוק. לכן, יכול להיות שאתם תצטרכו לשנס מותניים, להרים צינור ולהשקות את העץ שלכם.

עיצוב גינה בקיסריה – אנשי האדמה

בקיסריה, רוב הבתים מתפרשים על שטח די גדול ולכן אתם יכולים להרשות לעצמכם לתכנן את גינת החלומות שלכם שבה יהיה את כל מה שרק חלמתם עליו. תנו לדמיון שלכם לרוץ, אנחנו כבר נדע להוציא את לפועל את התכנון.

עם אנשי האדמה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. את שלב התכנון אנו עושים יחד איתכם כדי לקבל מושג לגבי גינת החלומות שלכם, אנו נציג לכם את הצד המקצועי ונסביר מה אכן ניתן לבצע ולאחר מכן, נתחיל לעבוד כדי להגשים לכם את החלום.

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לעמוד עיצוב גינה והקמת גינות, להבין קצת יותר מה אנחנו יודעים לעשות, ליצור איתנו קשר עוד היום ואתם כבר יכולים להתחיל לפנטז על גינת החלומות שלכם. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: