עיצוב גינות פרטיות – המדריך שיסביר לכם את התהליך

עיצוב גינות פרטיות

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

עיצוב גינות פרטיות נעשה בדרך כלל על ידי גנן מוסמך או חברה שתפקידה היא לעצב את הגינה לפי בקשתכם. עיצוב גינות פרטיות מוצג במגזינים ככזה ההופך את הגינה הביתית שלכם לגן קוסמי וככל הנראה, גם אם אתם מטפחים את הגינה שלכם באופן יומיומי, אתם משתוקקים לכך שהיא תיראה כמו הגינות שראיתם במגזין.

בדיוק בשביל זה, יש את הגננים המומחים שלנו – כדי להגשים את החזון  שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ויחד נעצב לכם גינה המתאימה במיוחד לכם.

אז מה עושים בעצם בתהליך של עיצוב גינות פרטיות? הנה ההסבר

תוכנית אישית

כשמדברים על עיצוב גינות פרטיות, הדגש הוא על המילה פרטיות. הגינה היא כמובן שלכם וצריכה לקלוע לטעם שלכם. אם יש לכם אלרגיה לעץ או שיח מסוים, פשוט אסור שהוא יהיה בגינה שלכם. גם אם אין לכם אלרגיה ואתם סתם לא אוהבים צמח כלשהו, גם לו אסור להיות בגינה. בשל כך, צוות הגננים המומחים שלנו יישב איתכם על החזון שלכם לגינה, יציג את דעתו ויכולותיו ויחד נעצב לכם גינה מקסימה בדיוק כפי שאתם מדמיינים אותה.

כל אדם רוצה את הגינה שלו מיוחדת ואישית. אחד יעדיף שימוש רב בפרחים והאחר יעדיף שיהיו לו כמה שיותר עצים שמניבים פרי כזה או אחר. אנחנו כאן בשביל להגשים את החזון שלכם וזאת בדיוק המטרה של עיצוב גינות פרטיות.

השאלות ששואלים כשמדובר על עיצוב גינות פרטיות הן כלליות ומתאימות לכל אדם אך התשובות שאנשי המקצוע שלנו יקבלו מכם, יקבעו את הרוח העיצובית שתנחת על הגינה שלכם. שאלות כמו מהו הדבר הראשון שאתם רואים כשאתם חוזרים הביתה? מה הייתם רוצים לראות שכרגע אין? מהי התחושה שאתם רוצים לקבל מהגינה שלכם? הם ינסו לעזור לך לזהות מה ניתן לשנות ומה ניתן לשמר כדי שעיצוב הגינה שלכם יגרום לתחושה שאתם רוצים לקבל.

עיצוב גינות פרטיות
נכין תוכנית אישית יחד איתכם כדי להגיע לתוצאה הרצויה

טכניקות גינון

לאחר שתהליך העיצוב הסתיים, חשוב מאוד לטפח את הגינה בצורה נכונה כי בלי טיפוח והשקעה, הגינה תנבול די מהר והעבודה תרד לטמיון. בדיוק בשביל זה, אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם ויסבירו לכם איך לטפח את הגינה בצורה הטובה ביותר בשבילה.

ההסבר יכלול אלמנטים של גינון כמו מהי הדרך האידיאלית לטפל באדמה, כמות וזמן נכון של השקיה, דישון, גיזום וכריתת עצים ועוד המון דברים שיעזרו לכם לשמור על הגינה היפיפייה שלכם כמו שהיא.

עיצוב גינות פרטיות

מקצה שיפורים

אתם עכשיו הבעלים הגאים של הגינה שלכם, אתם מטפחים אותה לפי ההסברים שקיבלתם מאנשי המקצוע שלנו ואתם מרגישים שאתם יכולים ורוצים לקחת את הגינה שלכם צעד אחד קדימה. כאן נכנסים לתהליך של מקצה שיפורים. שאנחנו אומרים מקצה שיפורים הכוונה היא להוספה של עוד עציצים ופרחים, נטיית עצים חדשים או הוספת פן עיצובי חדש.

אנשי המקצוע שלנו יעמדו לרשותם בנושאים הללו ובנושאים רבים אחרים.

מתי כדאי לקרוא לאנשי האדמה?

עיצוב גינות פרטיות מגיע בדרך כלל כאשר דיירים חדשים נכנסים לבית והם לא מעוניינים בעיצוב הגינה של בעלי הדירה הקודמים. הם רוצים להפוך עיצוב חדש. כזה המתאים לטעמם האישי. יכול להיות שלאחר מספר שנים עם אותו עיצוב, אתם רוצים לשנות קצת את הנוף הפרטי שלכם ואתם מעוניינים שמישהו שיודע דבר או שניים בעיצוב גינות פרטיות, יבוא ויעשה לגינה שלכם מהפך.

לא משנה מהי הסיבה, אנשי המקצוע שלנו ידעו להתאים את העיצוב החדש לטעם שלכם.  

עיצוב גינות פרטיות יהפוך כל גינה משעממת לגן בוטני קסום ומיוחד. בעזרת אנשי המקצוע שלנו, אתם יכולים לקום כל יום לנוף מהמם, כזה שאפשר לראות רק בסרטים או בתמונות. אם החלום שלכם לקום כל יום ולראות מפל מול העיניים או דשא ועצי פרי – אנשי המקצוע שלנו יכולים לעשות זאת.

ההחלטה להעביר את המפתחות לפרויקט עיצוב הגינה שלכם לידיים של אנשים זרים, לא משנה כמה שנות ניסיון ומקצועיות יש להם בעיצוב גינות פרטיות, היא לא פשוטה. צרו איתנו קשר רק לאחר שאתם בטוחים שאתם אכן רוצים לקבל את התוצאות הטובות ביותר, כי זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: