שירותי גינון – מה אנחנו מציעים?

שירותי גינון

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

שירותי גינון הם רבים ומגוונים – גיזום, הקנת דשא סינטטי, שתילת צמחים, עיצוב נוף והקמת גינות, הן רק חלק מהשירותים הקיימים. לתחומים השונים ישנם אנשי מקצוע שונים כמו אדריכלי נוף, מעצבי נוף, גננים ועוד. באנשי האדמה, אתם נהנים מכל העולמות.

אצלינו, תוכלו לקבל פתרונות ניקוז שמקבלים מאדריכלי נוף, בחירת הצמחייה שנעשית יחד איתכם, על ידי מעצב הנוף, גיזום והתקנת דשא שנעשים על ידי מעצב הנוף והגננים. מיד נעביר על כל השירותים שלנו ונסביר מה עושים בכל שירות ושירות.

שירותי גינון – עיצוב גינה והקמת גינות

בין אם מדובר בגינה קטנה, גדולה, בחצר הפרטית שלכם או בשטח פתוח – מגיע לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר שאפשר, במהירות ובמחיר הוגן. בשביל זה אנחנו כאן. לנו ב"אנשי האדמה" יש את כל הידע והכלים הנדרשים עבור כל עבודה ועבור כל חלום שתרצו להגשים בגינה, ובצורה הכי פשוטה – אצלנו תמיד תשמעו כן.

עיצוב גינה פרטית הוא תחום מגוון ורב אפשרויות ולכן עיצוב ללא תכנון עשוי להיות מבלבל ולהביא לתוצאה פחות מוצלחת.

משום כך, תכנון האלמנטים השונים ומיקומם ברחבי הגינה על גבי נייר הוא הצעד הראשון והחשוב בתכנון. לאחר מכן יש לבדוק מה צריך להכין לפני שתוכלו להניח את האלמנטים השונים במקומם, למשל: לפני שתילת צמחים צריך להכין את האדמה, להתקין מערכת השקיה ורצוי גם לבנות ערוגות, או מסלעה, כדי שהצמחים השונים יהיו תחומים בצורה מסודרת ונעימה לעין.

אבל כמובן שצמחים הם לא הדבר היחיד שאפשר להוסיף בתהליך עיצוב גינה פרטית.

שירותי גינון

שירותי גינון – שיקום גינות

לא משנה מה הגינה שלכם צריכה – אנחנו נשקם ונטפל בה!

שיקום גינה הוא לא תמיד תהליך פשוט ורצוי שייעשה על ידי מקצוענים שמבינים את האדמה ואת אופי ומכלול הגינה, עם כל המורכבות שלה. לא משנה מה הבעיה בגינה שלכם – אתם יכולים לסמוך עלינו שנשקם ונטפל בה עד שתבריא ותהיה כמו חדשה!

תהליך שיקום גינה מתבצע באופן אידיאלי בעונות מעבר, כאשר מזג האוויר פועל לטובת כולם – השמש לא קופחת באנשים ובאדמה, הגשם אינו מציף את הכל במים וגם הצמחים השונים נקלטים יותר בקלות בעונות מעבר.

בעיקר חשוב להבין, כי תהליכי שיקום הכוללים הנחה של תשתיות חשמל חדשות למשל, אינם מתאימים לביצוע בעונות גשומות מסיבות ברורות.

אבל למעשה, אפשר לשפץ את הגינה בכל עונות השנה, מתוך הבנה כי בימי חורף סוערים, ייתכנו עיכובים בתהליך.

הכי חשוב – לתאם את המועד הנוח והמתאים לכם ביותר מכל הבחינות, כאשר יש לכם תקציב פנוי, אתם נמצאים (או לא נמצאים) בבית, לפני אירוע משפחתי חשוב וכן הלאה.

שירותי גינון – התקנת דשא סינטטי

מי שמבין, יודע – כשהדשא הסינטטי איכותי וטוב וכשההתקנה טובה, הגודל לא באמת משנה… גינה קטנה או גדולה, חצר, חלל סגור או פתוח, משרד או בית פרטי  – כל מה שתבחרו, איפה שתבחרו – אנחנו מבצעים!

כדי להתקין דשא סינטטי אתם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר, כי תנו לנו לספר לכם – זה ממש לא הליך פשוט וקצר. כדי למנוע היפרדות משטחים או מצב של מנח דשא גבוה מדי, יש להיות מדויקים מאוד, זריזים וזהירים. רק ככה אפשר להשיג את המראה המושלם!

אנחנו ב"אנשי האדמה" מאמינים שמגיע לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר שאפשר, במהירות ובמחיר הוגן. אנו מתחייבים לספק לכם את כל הידע והכלים הנדרשים עבור כל עבודה שתחלמו עליה.

שירותי גינון

שירותי גינון – גיזום וכריתת עצים

שיח שגדל פרא? עץ פגוע שעומד ליפול ומהווה סכנה? צמח שמפריע לנוף? בכל אלה ואחרים אנו מטפלים, גוזמים וכורתים בעת הצורך. כמו בכל הליך שקשור לגינה או לחצר שלכם, אתם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר, שיודעים מה צריך לעשות בכל סיטואציה – מתוכננת או לא.

חשוב לדעת! פעולת הכריתה חייבת להתבצע בזהירות ובמקצועיות, שכן היא עלולה לסכן את הסביבה. אנו מספקים שירותי כריתה מקצועיים שיגרמו לגינה שלכם להיות בריאה ומטופחת וללא סיכונים מיותרים!

העונה המתאימה לגיזום עצים תלויה למעשה בסוג העץ. לכל סוג של עצים יש עונות אחרות בהן הכי מתאים לגזום אותם, בין אם בגלל עונת הפריחה, או תנובת הפירות שלו ובין אם בשל הצורך להגן על העץ מפני מזיקים הנפוצים בעונות מסוימות בלבד.

גישה נוספת לבחירה של עונה מתאימה לגיזום, מתייחסת למטרת הגיזום – האם הגיזום נועד להגדיל את תנובת הפרי, או להגדיל את חופת העץ, או כדי למנוע קריסה של ענפים בחורף? לכל מטרה כזו יש עונה מתאימה משלה.

תדירות הגיזום גם היא משתנה לפי סוג העץ ולכן חשוב להיעזר בבעל מקצוע שיש לו את המומחיות הדרושה, כמו גם ידע רחב מאוד בתחום.

באנשי האדמה, אנו מתעסקים בכל מה שקשור לגינות, גינון ועיצוב ולכן, אנחנו החברה הנכונה עבור כל פרויקט שאתם שוקלים להתחיל בגינה שלכם. צרו איתנו קשר כדי לקבל ייעוץ מקצועי לגבי הפרויקט שלכם ותחילת עבודה.

אם אתם רוצים לקרוא עוד מאמרי מידע בנושאי גינון, לחצו כאן.

שאלות נפוצות

שירותי גינון – מתי מבצעים שיקום גינה?

שיקום גינה כדאי לבצע בעונות המעבר כדי לא לעבוד בגשם או בשמש הקופחת.

שירותי גינון – איך מתקינים בדשא סינטטי?

התקנת דשא סינטטי היא לא דבר פשוט וכדאי מאוד לקרוא ל"אנשי האדמה" כדי שיעשו זאת עבורכם.

שירותי גינון -מהם הדגשים לגיזום נכון?

הדגשים לגיזום הם: עשו זאת בעונה המתאימה (כל עץ והעונה המתאימה לו), אל תגזמו יותר מדי והכי חשוב – עשו זאת בזהירות רבה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

עיצוב גינה יוקרתית

עיצוב גינה יוקרתית – דגשים מרכזים

עיצוב גינה יוקרתית הוא עניין שיש להתייחס אליו בכובד ראש כדי להשיג את התוצאה הרצויה. עיצוב הגינה הנכון יהפוך את הגינה שלכם למקום שכאילו נלקח