גננים בשרון – איך למצוא ולבחור אותם?

גננים בשרון

שתף את המאמר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גננים בשרון – איך מוצאים אותם? מה תמצאו באתר שלהם ולמה חשוב לשים לב כשאתם נכנסים אליו? כל התשובות, במאמר הבא.

גננים בשרון – איפה אפשר למצוא אותם?

שאלו חברים ושכנים – זו עדיין נותרה אחת מהשיטות האמינות ביותר שקיימות. אם החברים או בני המשפחה שלכם השתמשו לאחרונה בשירותי גינון והם מרוצים מהם, בקשו את מספר הטלפון שלהם. אולי אפילו תעזרו למי שהפנה אתכם אל הגנן, לקבל איזושהי הטבה.

פרסום מקומי – עדיין קיימים מקומונים ובהם המון בעלי עסק מפרסמים את עצמם. אחד מבעלי העסק האלה עשוי להיות גנן. חפשו אותם במקומון העיר שלכם וצרו איתם קשר. בנוסף, יש כאלה שעדיין מפרסמים עצמם בדרך הישנה והטובה באמצעות פליירים וכרזות על לוחות מודעות. שימו לב אליהם.

בדקו באינטרנט – כיום, זו הדרך הטובה והיעילה ביותר לפרסם עסק והסיכוי שתמצאו שם גננים, הוא גבוה מאוד. באינטרנט, תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות, לראות במה הגננים השונים מתמחים ועוד.

גננים בשרון
Two male people living in neighboring village cottages and walking with their children and pets cartoon vector illustration

גננים בשרון – איך לבחור גנן דרך האינטרנט

הדרך הפשוטה ביותר היא לרשום בגוגל "גננים בשרון" ועולם שלם של גננים ייפתח בפניכם. הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא העיצוב של האתר. האתר הוא חלון הראווה של הגנן. אתר יפה ואלגנטי, יראה לכם שאתם עומדים מול גנן רציני. האתר גם צריך לתת לכם מידע על השירותים שהגנן נותן, קצת על אודותיו וגלריה עם עבודות שהוא עשה.

הדבר שנמצא במקום השני בסולם החשיבות אצל הלקוחות, הוא המחיר (הראשון הוא איכות העבודה). אל תחפשו מחירים באתרים של גננים כי ככל הנראה לא תמצאו אותם. הסיבה היא שהכל תלוי בסגנון העבודה וגודל העבודה. אם אתם מחפשים גנן כדי שיבצע התקנת דשא סינטטי, לא תמיד תקבלו את אותו המחיר. במידה ואתם מספקים את הדשא הסינטטי ואתם צריכים רק את ההתקנה, המחיר יהיה נמוך מאשר אם תצטרכו שהגנן יספק את הדשא. גינה גדולה יותר – מחיר גבוה יותר. הכל תלוי בסוג העבודה ובגודלה. יכול להיות שתמצאו טווח מחירים על סוגי עבודה שונים אך רוב הסיכויים שגם זה לא יצוין. את הצעת המחיר תקבלו כאשר תיצרו קשר עם הגנן.

גנן מקצועי, יציג לכם תוכנית מסודרת לפני תחילת העבודה ויבקש את אישורכם. כשאתם יוצרים קשר עם גנן, אתם צריכים להציג בפניו את העבודה ולהסביר בדיוק לאיזו תוצאה סופית אתם מצפים. לאחר מכן, הגנן בונה תוכנית עבודה מסודרת, מציג אותה בפניכם ומבקש את אישורכם. כמובן, שאם התוכנית לא לטעמכם או שאתם רוצים לבצע בה שינויים – אתם יכולים. בסופו של דבר, אתם צריכים להיות מרוצים ולאהוב את התוצאה.

גננים בשרון
תכנון מקדים – חלק חשוב ביותר

הדבר האחרון בבחירת גנן הוא לראות עבודות שהוא עשה ולשמוע או לקרוא ביקורות של לקוחות. באתר של הגנן, מן הסתם תמצאו רק ביקורות טובות ורק תמונות יפות ואסתטיות של העבודות שלו, אך כדי לקבל תמונה אמיתית של המקצועיות שלו, אתם צריכים לחפש קצת עמוק יותר ולחפש ביקורות שלא נמצאות באתר של הגנן. הרבה פעמים, הלקוחות מעלים תמונות של העבודה אותה עושה הגנן, בין אם היא טובה ובין אם היא פחות טובה.

גננים בשרון – אז למה לבחור באנשי האדמה?

כנסו לאתר שלנו, בלחיצה כאן ותוכלו לראות בעצמכם שאנו עונים על כל הקריטריונים שהצגנו קודם. אנו עוסקים בתחום המון שנים והגננים שלנו הם בעלי ניסיון עשיר בתחומים שונים בגינון. אנו עושים הכל – התקנת דשא סינטטי, גיזום וכריתת עצים, עיצוב גינה והקמת גינות ועוד. אנו נשב יחד איתכם לבניית תוכנית מסודרת וייחודית בעבור הגינה שלכם ונעשה הכל כדי שתצאו מהעבודה המשותפת שלנו מרוצים ככל האפשר. צרו קשר עם אנשי האדמה ותקבלו את התוצאות הטובות ביותר. 

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: